انواع رنگ و مش

خدمات فوق العاده حرفه ای رنگ و مش با به روز ترین روش ها یکی از حساس ترین خدمات در سالن های زیبایی است. مقاومت مو، جنس مو، سلامت موها و رنگ انتخابی باید در نظر گرفته شود تا نتیجه ضمن زیبایی، سلامت موها را هم به همراه داشته باشید. خدماتی رنگ در روش های مختلف بالیاژ، آمبره، سامبره، مش، هایلایت و … ارائه می شود.
بالیاژ چیست؟ .
بالیاژ یک کلمه ی فرانسوی است که معنی لغوی آن جاروب کردن است. در دنیای رنگ مو این روش یکی از روش های آزادانه ی رنگ مو است که در آن موها به صورت آزادانه رنگ آمیزی میشود. بالیاژ برای انواع موهای بلند و کوتاه مناسب است. در این روش رنگ مو از ریشه آغاز می شود و به مرور تنالیته ی رنگ به سنگین ترین درجه ی روشنی در انتها می رسد.
آمبره چیست؟
آمبره یک کلمه ی فرانسوی به معنی سایه است. در دنیای رنگ مو این روش یکی از روش های بسیار موثر برای داشتن رنگ موی با دوام تر شناخته شده است. که به طور معمول از تنالیته تیره و سنگین از بالا شروع شده و به تنالیته ی روشن و سبک در انتهای مو ختم میشود. اغلب قسمت تیره تر که قسمت ریشه ی مو است سایه ی طبیعی رنگ موی خودتان را دارد و فقط بخش پایینی مو است که روشن تر رنگ میشود این روش نسبت به روش های دیگر رنگ مو دارای آسیب خیلی کمتری است و ماندگاری خیلی بیشتری دارد.

  • رنگ مو
  • آمبره
  • بالیاژ
  • سامبره
  • مش
  • هایلایت
haircolor-banner

برخی نمونه کار ها

golden-instagram
golden-instagram
sample1-haircolor
sample5-haircolor
sample3-haircolor
sample4-haircolor

متن سفارشی

افزونه

Rated ۵ out of 5
۱۴۰۳/۰۳/۰۱

افزونه درست کار می کند؟

هلیا نور محمدی

پاسخ سالن زیبایی کیانا

با سلام

بله درست کار می کند.

لیفت ابرو

Rated ۵ out of 5
۱۴۰۳/۰۳/۰۱

تفاوت لیفت و لمینیت در مژه چیست؟

هلیا نورمحمدی

پاسخ سالن زیبایی کیانا

تفاوت های زیادی وجود دارد. موفق باشید