اپیلاسیون

پوست خانم ها بوم نقاشی زیبایی آنهاست و به همین خاطر تلاش برای حفظ این زیبایی ارزشمند است. اپیلاسیون فوق حرفه ای معمولی و دائمی با لوازم یک بار مصرف، در سالن زیبایی کیانا پوستی لطیف و سالم را به شما هدیه می دهد.
خیلی از روش های رفع موهای زائد عواقبی دارد که منج به ضخیم شدن موها، خشکی پوست، خارش و جوش و … می شود. یکی از این چالش های موهای زیر پوستی است.موهای زیرپوستی در ابتدا مانند یک نقطه‌ی قرمز رنگ کوچک به نظر می‌رسند. رفع موی زیرپوستی در اسرع وقت از تبدیل آن به یک آبسه جلوگیری می‌کند.
لوسیون برنزه، لوازم آرایش قلیایی، محصولات بعد از اصلاح حاوی الکل و صابون‌ها، غشاء نازکی بر روی بدن به جا می‌گذارند که می‌تواند موجب رشد موهای زیرپوستی شود. بهتر است به مدت حداقل ۴۸ ساعت پس از اپیلاسیون از استفاده کردن از این مواد اجتناب کنید. برای انعطاف‌پذیری پوست و کمک به رشد صحیح مو از مرطوب‌کننده استفاده کنید. برای جلوگیری از خشکی و تحریک پوست خود تا ۲۴ ساعت پس از اپیلاسیون از گرفتن دوش آب گرم و مصرف دئودورانت جدا خودداری کنید.
اگر به دنبال یک روش سریع و ارزان و نیمه دائمی برای زدودن موهای خود هستین، اپیلاسیون بهترین پیشنهاد برای شماست!
با کیانا، خاص بودن رو تجربه کن

wax-banner
wax-slide3

وکس گیاهی صورت

رفع موهای زائد صورت از روش های سنتی مانند بند و … سابقه ای طولانی دارد. استفاده از وکس گیاهی یکی از روش های جدید است که عمر درازی هم ندارد اما تاثیرات بی نظیر آن باعث شده تا محبوبیت زیادی داشته باشد. کندن موها از ریشه، تخلیه منافذ باز پوست و رفع کدر شدنپ پوست، لطافت و نرمی صورت از مزایای این روش جوان در رفع موهای زائد صورت است. با این حال همیشه راه هایی برای نتیجه بهتر وجود دارد.
در سالن زیبایی کیانا برای اولین بار وکس گیاهی انگشتی را تجربه میکنید. در این روش وکس که از بهترین متریال و برند ها تهیه می شود به صورت دستی و توسط انگشت روی سطح پوست کشیده می شود و با چسبندگی ایجاد شده هم وکس مصرف شده کنده می شود. این روش تخصصی موجب می شود تا کشش و سوزش کمتری روی پوست حس کنید و حتی داغی مواد هم آزاردهنده نخواهد بود. همچنین نقاطی که دسترسی به آنها سخت است مانند دور چشم، روز سطح بینی، دور لب و … با این روش به طور کل موزدایی می شود. بسیاری از افرادی که اقدام به وکس موهای زاید می‌کنند، معمولا بدون دریافت آگاهی کامل و نکات مراقبتی آن را انجام می‌دهند.
پس باید نکات مربوط مراقبت از پوست را بدانید تا آسیبی در حین انجام وکس، برایتان اتفاق نیفتد. این نکات را جدی بگیرید تا پوست سالم و زیبایی داشته باشید و راحت‌تر باشید.
اگر صورتتان را وکس می‌کنید، تا ۱۲ ساعت بعد از آن مجاز نیستید که آرایش کنید. ۲۴ تا ۴۸ساعت بعد از وکس، نباید حمام آفتاب، سونا و شنا انجام دهید. به طور کلی نباید پوستتان در معرض آلودگی، حرارت و آب قرار گیرد. همچنین تا ۳ روز بعد از وکس بدن، از لیف کشیدن و شستن پوستتان با اسفنج خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث کبود و خون مرده شدن پوست شود. بلافاصله بعد از وکس، از دئودورانت‌ها، لوسیون‌ها، شوینده‌های معطر، مرطوب کننده و عطر روی پوستتان استفاده نکنید. زیرا پوست در اثر وکس نازک و تحریک می‌شود و این مواد با نفوذ در آن، این تحریک را بیشتر می‌کنند و ممکن است مواد آن جذب پوست و ایجاد ناراحتی بکند.

برخی نمونه کار ها

golden-instagram
golden-instagram
wax-slide1
wax-slide2
wax-slide4
wax-slide3